Přeskočit na obsah

Prius

Prius

Vychutnejte si ještě více inovací, komfortu a radosti z jízdy s novou generací ikonického hybridu. Toyota Prius reprezentuje auta s hybridním pohonem a vyznačuje nové standardy automobilového průmyslu více než 20 let. Inteligentní design ve spojení s pokročilou technologií vám přináší agilní jízdu a dokonalé řízení.

Toyota
Prius
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Nyní nemáme v nabídce žádný vůz, který by odpovídal aktuálnímu filtru

Miroslav Landa

Miroslav Landa

Prodejce osobních vozů Toyota

+420 608 114 006 miroslav.landa@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

toyota-prius-2019-gallery-02-full_tcm-1016-1574520

Toyota Prius

Model, který před více než dvěma dekádami vytvořil definici hybridního vozu, přepisuje historii až do dnešních dnů. Díky rozhraní Apple Car Play™ a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 7'' displeji multimediálního systému Toyota Touch 2, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

Příběh Toyoty Prius se začal psát v roce 1997. První sériově vyráběný hybrid v historii dokázal posunout cestování na novou úroveň. Nyní nadešel čas otevřít novou kapitolu. Prius díky spojení promyšlené konstrukce s technologiemi zprostředkuje skvělé jízdní schopnosti a vynikající řízení, které je stejnou měrou zábavné za volantem jako hospodárné.

Přejít na konfigurátor

Nahoru na výpis vozů