Přeskočit na obsah

Hilux

Hilux

Zdolejte úspěšně každý terén a jakoukoliv překážku. Schopnosti Toyoty Hilux jsou pověstné a prověřené. Kultovní vůz, který je symbolem neporazitelnosti již od roku 1968, bude nyní ještě odolnější. Od atletických tvarů přes nový suverénní motor až po pohodlnější jízdu s lepším propojením s okolním světem: nový Hilux byl testován na hranicích možností, aby dostál svému označení Invincible (neporazitelný) a stoprocentně jej promítl i do svých vlastností.

Toyota
Hilux
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Akční nabídka

Nový vůz

Toyota HILUX RC21 2,4 D-4D (150 k) diesel 6st. man. 4x4 Start&Stop Live

Palivo
Nafta
Objem
2393 ccm
Převodovka
Manuální
Kategorie
Terénní vozy
Dveře
4
Cena
892 000 Kč bez DPH
Původní cena
892 000 Kč
Prodáno
Zobrazit detail vozu

Jiří Kopecký

Jiří Kopecký

Prodejce užitkových vozů Toyota

+420 725 387 164 jiri.kopecky@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

1609-914-max

Toyota Hilux

Hilux nyní hlásá o svých schopnostech novým výrazným vzhledem. Atletický postoj, mohutné nárazníky a podmanivé LED světlomety jednoznačně sdělují, že tento vůz je zhmotněním mimořádných schopností a individuálního charakteru. Odolné materiály a atraktivní úprava povrchů v kabině společně s novým přístrojovým štítem a 8” dotykovým displejem v podobě tabletu přinášejí novou úroveň kultivovanosti pro usnadnění všedního života.

Hilux je se svými výkonnými a současně hospodárnými motory připraven hory přenášet. Nový naftový motor 2,8 litru s maximem výkonu 204 koní a točivým momentem až 500 Nm přináší do modelové řady špičkové dynamické parametry i nízkou spotřebu. Nejvýkonnější Hilux v historii zprostředkuje suverénní zrychlování a výkon při tahání přívěsů. Snadno se vypořádá i s nejtěžšími náklady a zároveň napomáhá k hospodárnému provozu díky pozoruhodně nízké spotřebě paliva

Přejít na konfigurátor

1193-914-max (1)

Ať již jde o těžký náklad nebo náročný terén, v tomto pick-upu nikdy není důvod ztrácet jistotu. Nový Hilux kromě pozoruhodného užitečného zatížení 1 t, maximální hmotnosti přívěsu 3,5 t a ručně přiřaditelného systému 4x4 disponuje řadou asistentů pro jízdu v terénu. Nad spolehlivým zdoláváním každého povrchu bdí kromě jiného automatický samosvorný diferenciál, asistent rozjezdu do kopce (HAC) nebo systém aktivního řízení trakce (A-TRC).

Kultivovaný, pohodlný a dynamický Hilux – neexistuje jiný pick-up, který by dokázal tak dobře sladit práci s civilním životem. Dotyková obrazovka systému Toyota Touch® 2 o úhlopříčce 8" zprostředkuje celou řadu multimediálních funkcí, od integrace chytrých telefonů až po systém ozvučení JBL s technologií Harman Clari-Fi pro zábavu na cestách a trvalé spojení se zbytkem světa. Vítanou podporou po dlouhém pracovním dni je zadní parkovací kamera a plejáda vyspělých bezpečnostních systémů.

Nahoru na výpis vozů