Přeskočit na obsah

Highlander

Highlander

“Osedlejte si” zbrusu nový Highlander. Stylové a prostorné sedmimístné SUV s rafinovaným vzhledem používá naši nejnovější hybridní technologii pohonu a inteligentní pohon všech kol (AWD-i). Highlander kromě pohodlné jízdy zprostředkuje výkon, hospodárnost, všestrannost a prostornost k uspokojení potřeb všech vyznavačů aktivního životního stylu.

Toyota
Highlander
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Nyní nemáme v nabídce žádný vůz, který by odpovídal aktuálnímu filtru

Miroslav Landa

Miroslav Landa

Prodejce osobních vozů Toyota

+420 608 114 006 miroslav.landa@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

2643-1024

Toyota Highlander

Široce rozkročený Highlander na nepřehlédnutelných 20" kolech z lehkých slitin harmonicky spojuje rafinovaný vzhled městského SUV s atraktivní robustností terénního vozu. Highlander jako originální sedmimístný model s prakticky řešeným interiérem nabízí dost prostoru pro pasažéry třetí řady včetně snadného přístupu pro dvojici dospělých cestujících.

Bezklíčové otevírání velkého zavazadelníku o objemu 658 litrů umožňuje senzor ovládaný mávnutím nohou; podle potřeby lze nákladový prostor rozšířit až na 1909 litrů – a tak bez problémů pokryjete skutečně všechny životní situace.

Highlander vybavený naším hybridním systémem pohonu čtvrté generace dovoluje využívat všech předností velkého SUV bez kompromisů v otázkách hospodárnosti provozu nebo emisí. Pohon využívající motor 2,5 litru Hybrid Dynamic Force o výkonu 244 koní propůjčuje Highlanderu harmonické vyvážení výkonu s hospodárností v oblasti emisí CO2 a spotřebou paliva již od 146 g/km, resp. 6,6 l/100 km.

Přejít na konfigurátor

1418-1024

Ovladatelnost a bezpečnost založená na pohonu AWD-i vás společně s agilními jízdními schopnostmi a pohodlnou jízdou přesvědčí o tom, že Highlander je ideální volbou každého řidiče. K tiché a kultivované jízdě v Highlanderu přispívá i luxusní kabina chlubící se skvěle zpracovaným obložením, měkčenými materiály a širokou paletou prvků výbavy a konektivity již ve standardu.

Z mnoha atraktivních prvků interiéru jmenujme ventilovaná přední sedadla, audiosystém JBL s 11 reproduktory* a 12,3" dotykový displej multimediální soustavy s navigací* a možností připojení chytrých telefonů přes Apple CarPlay™ a Android Auto™. Předcházet nehodám nebo zmírňovat jejich následky pomáhá nejnovější bezpečnostní paket Toyota Safety Sense, kterému sekunduje i head-up displej a digitální zpětné zrcátko (v závislosti na zvoleném stupni výbavy).

Nahoru na výpis vozů