Přeskočit na obsah

bZ4X

bZ4X

Objevte novou Toyotu bZ4X. Pokrokový a hospodárný elektromobil bZ4X s bateriovým pohonem v hávu dynamického SUV – Toyota zaměřila pozornost tam, kde je to skutečně důležité. Toyota bZ4X s robustní a stylovou karoserií, mimořádně schopným pohonem všech kol a vynikajícím dojezdem vás s jistotou dostane všude tam, kam potřebujete. Vydejte se za nulovou hranici a nechte se okouzlit novou dimenzí požitku z jízdy v tomto pokrokovém SUV na elektřinu.

Toyota
Bz4x
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Akční nabídka

Ojetý vůz

Toyota BZ4X Electric motor, 150kW (204k)-Executive JBL

Palivo
Elektřina
Objem
Převodovka
Automatická
Kategorie
SUV
Dveře
5
Uvedení do provozu
11/2022
Najeto
253 km
Cena
1 305 000 Kč s DPH
Původní cena
1 305 000 Kč
Předváděcí
Zobrazit detail vozu

2021_KF3_bZ4X_high_002

Toyota bZ4X

Vůz připravený na každou cestu

Režim AWD XMODE dále vylepšuje jízdní schopnosti a bezpečnost, aby se bZ4X se svým úžasným pohonem všech kol spolehlivě vypořádalo s jakýmkoli terénem. Vychutnejte si jistotu za každého počasí, ať vás cesta zavede kamkoli.

Špičkové schopnosti baterie

Toyota bZ4X, postavená na bezmála 25 letech zkušeností s bateriovými technologiemi, dokáže nabídnout přes 450 km na jedno plné nabití , a to s nulovými emisemi. Dojezd lze ještě prodloužit pomocí volitelné fotovoltaické střechy. Možnost volby řidiči dávají tři různé způsoby nabíjení – na veřejných rychlonabíjecích stanicích k dobití na 80 % přibližně za 30 minut (s nabíjecím výkonem 150 kW), prostřednictvím domovní zásuvky nebo domácího wallboxu. O spolehlivost baterie nemusíte mít obavy. I po 10 letech bude baterie vykazovat 90 % svých původních schopností.

Bezpečnost, které můžete věřit

Toyota bZ4X nabízí komplexní bezpečnostní funkce pro vaše cestování, od městských uliček až po jízdu v nezpevněném terénu. Součástí výbavy je i nejmodernější technologie Toyota Safety Sense, zahrnující např. asistenta řidiče pro nouzové zastavení vozidla (DESA) nebo aktualizace dat na dálku (OTA).

Jedinečný styl a vzhled

Toyota bZ4X spojuje elegantní a moderní vzhled elektromobilu se sebejistým designem SUV. Výsledkem je tak pokrokový elektromobil schopný vypořádat se s každou cestou a současně přitahující pozornost celého okolí.

Přejít na konfigurátor

2021_KF3_bZ4X_interior_high_004

Inteligentní kokpit založený na konektivitě

Odhalte svět multimédií a konektivity. Systém Toyota Smart Connect s extra velkým dotykovým displejem o úhlopříčce 12", pokročilým rozpoznáváním hlasu a bezproblémovou integrací chytrých telefonů nabízí mimořádně rychlé a intuitivní prostředí, které je navíc vždy aktuální díky technologii on-line aktualizací.
Mobilní aplikace MyT pro váš smarthone umožňuje zkontrolovat stav nabití baterie, naplánovat si nabíjení, sledovat údaje týkající se cesty, či dokonce na dálku ovládat vaše vozidlo – od klimatizace až po zamykání a odemykání dveří.

Nahoru na výpis vozů