Přeskočit na obsah

Aygo X

Aygo X

Nový zážitek z jízdy ve městě je tu. Odpočítávání do zahájení prodeje Aygo X začalo! Náš odvážný kompaktní crossover, inspirovaný moderním městským životem se zvýšenou karoserií, velkými litými koly a vyšší pozicí za volantem, posouvá zážitek ve městě na novou úroveň. Užijte si jistotu, kterou může poskytnout pouze crossover v kompaktním těle. Díky jedinečnému dvoubarevnému lakování a výraznému designu se Aygo X odlišuje od všech ostatních na silnici. Nesledujte jen trendy – vytvářejte je a prohlédněte si ulice z jiné perspektivy s novým Aygo X.

Toyota
Aygo-x
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Akční nabídka

Nový vůz

Toyota AYGO X 1,0 VVT-i (72 k) Executive benzin 5st. man.

Palivo
Benzín
Objem
998 ccm
Převodovka
Manuální
Kategorie
Crossovery
Dveře
5
Cena
450 000 Kč s DPH
Původní cena
450 000 Kč
Na cestě
Zobrazit detail vozu

Akční nabídka

Nový vůz

Toyota AYGO X 1,0 VVT-i (72 k) Executive benzin 5st. man.

Palivo
Benzín
Objem
998 ccm
Převodovka
Manuální
Kategorie
Crossovery
Dveře
5
Cena
476 000 Kč s DPH
Původní cena
476 000 Kč
Na cestě
Zobrazit detail vozu

Miroslav Landa

Miroslav Landa

Prodejce osobních vozů Toyota

+420 608 114 006 miroslav.landa@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

4_G3_Cardamon

Toyota Aygo X

Jízda ve městě – znovuobjevená
Skvělé věci přicházejí v malých baleních. Aygo X je kompaktní vůz překypující prostorem. Vzpírá se normám a nabízí veškerou sebedůvěru a pocit crossoveru, ale s exkluzivními funkcemi a agilitou kompaktního městského vozu. Zvýšená poloha za volantem vám poskytne rozhled v městském prostředí, zatímco velké čelní sklo zprostředkuje skvělý výhled. Díky pokročilé převodovce S-CVT je jízda ve městě plynulá a zábavná, zatímco kompaktní konstrukce, kamery a senzory usnadňují parkování na těch nejmenších místech. Nyní můžete sedět vysoko, cítit se sebejistě a mít kontrolu v rušném městském provozu. Je to jízda ve městě, jak ji ještě neznáte.

Přejít na konfigurátor

22_COROLLA_CROSS_HYBRID

Nejžhavější crossover ve městě
Aygo X rozproudí krev díky odvážnému a nezaměnitelnému designu. Dvoubarevná karoserie umocňuje design, vyzařuje originalitu a hravý charakter. Nápadné LED světlomety jasně osvětlují cestu, zatímco design zadních světlometů si zachovává ikonický tvar charakteristický pro Aygo. Impozantní 18” kola z lehkých slitin pod velkými blatníky dodávají modelu Aygo X širší postoj a propůjčují mu cool a sebevědomý vzhled na silnici, ať jedete kamkoli.
Uvnitř nabízí Aygo X prostorný a pohodlný interiér navržený tak, aby umožňoval snadnou interakci mezi řidičem a cestujícími. Pocit prémiovosti je umocněn špičkovou kvalitou materiálů. Inteligentní detaily lze nalézt všude, od jemně sladěného prošívání sedadel až po řešení úložných prostor vytvořených s důrazem na potřeby cestující.

S nebem nad hlavou.Osvoboďte svoji mysl
Užíváte si jízdu s vysokou polohou za volantem? Počkejte, až stáhnete cool plátěnou střechu Aygo X Air. Není nic lepšího než vnímat svět kolem sebe všemi smysly. Teplo slunce na vaší tváři. Vítr ve vlasech. Výhledy a zvuky rušného městského života všude kolem vás. Projeďte se ulicemi stylově s Aygo X Air.

Vždy propojeni se svým městem
Aygo X je víc než jen městský vůz. Je to další součást online životního stylu. Intuitivní použití, bezproblémové připojení, vaše Aygo X nabité funkcemi vám bude připadat jako smartphone na kolech. Toyota Smart Connect nabízí plynulé bezdrátové připojení telefonu k multimédiím. Obohaťte každou jízdu svými oblíbenými seznamy skladeb v prémiové kvalitě s audiosystémem JBL. 9” HD obrazovka zobrazuje vše, co potřebujete, obsahuje cloudovou navigaci s informacemi v reálném čase. Od vyhýbání se dopravním zácpám až po diktování zpráv; od dálkového zapnutí klimatizace po zamykání dveří z aplikace MyT, Aygo X je po ruce, aby vás doprovázel na cestách i pomocí vašeho chytrého telefonu.

Nahoru na výpis vozů