Přeskočit na obsah

Yaris Cross

Yaris Cross

Zcela nový Yaris Cross ukázal svou barvu. Stylový Yaris Cross, který posouvá Yaris do nových výšin, přináší všechny kvality kompaktního vozu nové generace a plnokrevného SUV. Díky našemu nejnovějšímu samonabíjecímu hybridnímu systému s nejvyšší efektivitou a emisemi ve své třídě, volitelnému inteligentnímu systému pohonu všech kol pro skutečnou kontrolu za každého počasí a schopnostmi pro jízdu ve městě, Yaris Cross v roce 2021 zazáří.

Toyota
Yaris-cross
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Nyní nemáme v nabídce žádný skladový vůz Toyota Yaris-cross, který by odpovídal aktuálnímu filtru

Martin Čech

Martin Čech

Prodejce osobních vozů Toyota

+420 608 114 046 martin.cech@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

1365-1024 (7)

Toyota Yaris Cross

Jako zakladatelé segmentu SUV jsme do modelu Yaris Cross vložili naše dlouholeté zkušenosti. Díky výraznému atletickému vzhledu a prostornému interiéru s vysokým posedem vám poskytuje všechny výhody řízení SUV, ale v kompaktnějším měřítku a velikosti přátelské k městskému prostoru.

Jako lídři v hybridní technologii jsme zajistili, že naše nejnovější SUV je vybaveno nejmodernějším hybridním pohonem. Yaris Cross s vyspělým 1,5 litrovým motorem Dynamic Force v sobě spojuje vynikající spotřebu paliva a nízké emise CO2 s plynulým a pohotovým výkonem. Ideální kombinace do města.

Přejít na konfigurátor

1600-900-max

Pro ty, kteří chtějí skutečné SUV schopnosti bez kompromisů, může být Yaris Cross vybaven inteligentním pohonem všech kol. Pohon AWD-i, jedinečná vlastnost pro kompaktní hybridní SUV, nabízí jistotu pohonu všech čtyř kol, ale s prvotřídní spotřebou paliva a emisemi CO2.

Nahoru na výpis vozů