Přeskočit na obsah

Supra

Supra

Nechte se uchvátit ničím neředěným potěšením z jízdy. Nová Toyota GR Supra se zrodila z více než 50-leté historie a přináší atraktivní spojení výkonu, harmonie a agility. Získá si srdce všech motoristických fanoušků a nabídne jim nevídanou radost z jízdy ve sportovním stylu.

Toyota
Supra
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Nerozhoduje
Kopírovat odkaz
Od nejnovějšího

Nyní nemáme v nabídce žádný skladový vůz Toyota Supra, který by odpovídal aktuálnímu filtru

Martin Čech

Martin Čech

Prodejce osobních vozů Toyota

+420 608 114 046 martin.cech@autoeder.cz

Nenašli jste, co hledáte? Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit.

toyota-supra-feature-01_tcm-1016-1964841

Toyota Supra

Pravý sportovní vůz – nízké těžiště, optimální rozložení hmotnosti a extrémně tuhá konstrukce karoserie. Právě díky tomu přináší nová Toyota GR Supra vrcholnou radost a uvádí řidiče do světa nezapomenutelných zážitků. Nová Toyota GR Supra je výsledkem zkušeností nashromážděných týmem TOYOTA GAZOO Racing na závodních okruzích po celém světě. Nekonečné boje o pódiové umístění se ukázaly být ideálním materiálem k vytvoření sportovního vozu, který dokáže dostát své pověsti.

Řadový šestiválcový agregát 3,0 litru pro Toyotu GR Supra, jenž se stejně dobře cítí na běžných silnicích i závodních tratích, je v kterémkoliv okamžiku schopen dodat potřebný výkon s okamžitou odezvou. Jednotka vybavená turbodmychadlem typu Twin-Scroll, přímým vstřikováním paliva a variabilním řízením ventilů, produkuje 340 koní a točivý moment 500 Nm pro opojnou akceleraci na 100 km/h za 4,3 sekundy a maximální rychlost až 250 km/h (elektronický omezovač).

Přejít na konfigurátor

Nahoru na výpis vozů