#

O společnosti

Váš autorizovaný partner značek Toyota a Lexus, dále se zabýváme specializovanými přestavbami a úpravami vozidel pro integrovaný zachranný systém.

 

V dubnu 2013 společnost Auto Eder s.r.o. otevřela nové prodejní a servisní prostory v Chebské ulici v Karlových Varech na pozemku o rozloze 10.000 m². Zákazníci značky Toyota z tohoto regionu tak mohou využívat zcela nové prostory splňující nejvyšší úroveň prodejních a servisních standardů japonské automobilky. V naší rodinné firmě si zakládáme na individuálním přístupu ke všem zákazníkům. Vždy se snažíme, aby čas, který stráví na našem autosalonu, či na servisu byl co nejpříjemnější. Součástí nového showroomu je také zóna pro čekající zákazníky na servis, kteří se zde mohou připojit zdarma k internetu, nabídnout si občerstvení a také si přečíst denní tisk.

Špičkově je vybaven také aktivní příjem na servis, jehož součástí je mimo jiné kompletní diagnostika podvozku, test vůlí, brzd a tlumičů, měření emisí i rychlo-měření geometrie (Quick Check) trvající odborně proškolenému personálu pouhou 1 minutu. Prostorný autoservis disponuje devíti zvedáky a 10 servisními místy. Součástí provozovny je také úschovna pneumatik, myčka kol a karosárna. Mytí vozů je prováděno výhradně ručně. Samozřejmostí je rovněž moderní sklad materiálu, který disponuje téměř u většiny náhradních dílů Toyota a Volvo jejich dodávkou do 24 hodin.

V roce 2017 naše společnost prodala více než 350 nových a téměř 200 ojetých automobilů. Zároveň jsme v tomto roce přestavěli a dodali více než 35 speciálně upravených vozidel pro složky Integrovaného záchranného systému (IZS). V současné době u nás pracuje 30 zaměstnanců.

V posledních 3 letech rostou naše prodeje o 10-20 % ročně, stejně tak i finanční ukazatele.

Pro rok 2018 plánujeme prodat více než 600 vozidel a tržbami dosáhnout na 280.000.000 Kč. Dále v tomto roce plánujeme opět pokořit hranici 30 speciálně přestavených a upravených vozidel pro IZS a zdvojnásobit prodej zboží vybavení pro tyto složky, organizace a obce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Váš tým Auto Eder

Nové modely Toyota

#
Více informací

Objednejte se na Toyota Servis

#
Více informací

Nabídka ojetých vozidel

#
Více informací

Přestavby
a úpravy vozidel

#
Více informací