Přeskočit na obsah

Posilujeme tým VK Karlovarsko, flotilu vozů rozšiřujeme o další Toyotu Proace Verso

10. 3. 2022

054_AE_220310_KM6_4386

 

V rámci partnerství s volejbalovým extraligovým klubem VK Karlovarsko jsme ve čtvrtek 10. 03. 2022 rozšířili flotilu vozů VK Karlovarsko o další Toyotu Proace Verso. 

Společně s prvním Proacem, který jsme převzali v prosinci, bude nový člen týmu sloužit k přepravě "áčka" na extraligová utkání a k přepravě našich dětí na mládežnické turnaje, které se konají po celé republice. Velký prostor vozu určitě využijeme i během organizace našich kempů a turnajů pořádaných u nás v Karlových Varech,“ pronesl manažer VK Karlovarsko Ondřej Hudeček, který přišel společně s celým týmem do našeho salonu vůz převzít.

Spolupráci si dlouhodobě pochvaluje i ředitel naší společnosti a velký fanda VK Karlovarsko Jan Eder„Jsme velice hrdí, že jsme hlavním partnerem extraligového volejbalu v Karlových Varech. Spolupráce s týmem, který si jde za svým cílem s pokorou, nám dává smysl. Kluky podporujeme a přejeme jim úspěchy na hřišti.“

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

V posledním listopadovém týdnu roku 2021 jsme v našem showroomu přivítali Lexus NX nové generace!
26. 11. 2021

Celá akce se nesla v duchu Omotenashi, kdy pro návštěvníky byla připravena ochutnávka japonských zmrzlin Mochi, japonských čajů a bohatá…

Auto Eder jako partner semifinálového utkání VK Karlovarsko
18. 4. 2022

V neděli 17. 4. 2022 jsme byli partnerem semifinálového utkání play off UNIQA extraligy. 

Poslední listopadový víkend 2021 se nesl v duchu Toyoty Yaris Cross a výhodných akčních nabídek našich vozů!
29. 11. 2021

V sobotu i neděli byla možnost pořídit si nový Yaris Cross s vyspělým hybridním pohonem a možností 4x4, a to za letošní ceny.