Přeskočit na obsah

V Kolíně jsme předali speciálně upravené vozy Toyota z naší dílny

29. 11. 2021

DSC_0238

 

V pátek 26.11.2021 jsme se jako dodavatel přestaveb vozů Toyota zúčastnili slavnostního předání čtyř speciálně upravených vozů městu Kolín a zástupcům IZS.

Ředitel naší společnosti Jan Eder předal společně se zástupci kolínského závodu, prodejního zastoupení značky Toyota a společnosti Toyota Financial Services Czech městu Kolín a zástupcům IZS následující vozy:

Toyota Corolla TS a Toyota Proace City Verso

Flotilu městské policie v Kolíně obohatí hybridní Toyota Corolla TS a model Toyota Proace City Verso. Výbava těchto vozů obsahuje mimo jiné i on-line kamerový přenos spolu s monitoringem vozidla, výstražné a zvukové zařízení, upravený úložný prostor pro nezbytné vybavení zasahující posádky vozu jako např. neprůstřelné vesty, botičky a další. Dokonce má i zázemí pro automatizovaný externí defibrilátor (AED), přístroj určený k laické resuscitaci.

Toyota Camry

Vozový park městského úřadu v Kolíně rozšíří Toyota Camry. Vůz je vybaven hybridním pohonem a bude sloužit pracovníkům městského úřadu v Kolíně pro jejich práci v terénu.

Hybridní Toyota RAV4

Na kolínském náměstí se představila i hybridní Toyota RAV4 pro Zdravotnickou záchrannou službu (ZZS) Středočeského kraje.

Do plného provozu se dostane začátkem příštího roku. Jedná se o vozidlo s pohonem všech kol, který umožní výjezdy i do hůře dostupných míst v kraji. Je vybaven 2,5litrovým hybridním motorem Toyota nejnovější generace a je plně vybaven dle standardu ZZS.

Vozidlo bude po dokončení přestavby, kterou zajistí firma FD Servis Praha, zařazeno do výjezdu pro účely Rendez-vous, tedy posádky malého auta s lékařem.

 

FOTO: PAVEL TUZAR, TÝDENÍK POLICIE

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

První Toyota Víkend roku 2022 je za námi
25. 4. 2022

Předposlední dubnový víkend roku 2022 patřil Toyota Víkendu a nesl se v duchu premiéry zcela nového modelu Aygo X. 

Naše Toyota Hilux na Rallye Dakar 2022
14. 2. 2022

Naše Toyota Hilux byla v roce 2022 opět součástí týmu Moto Racing Group na Rallye Dakar! Pojďte si v následujících řádcích projít zákulisí závodu…

Auto Eder jako partner semifinálového utkání VK Karlovarsko
18. 4. 2022

V neděli 17. 4. 2022 jsme byli partnerem semifinálového utkání play off UNIQA extraligy.