Přeskočit na obsah

Nová Toyota Corolla CROSS se setkala s velkým zájmem

26. 5. 2022

013_OK_220526_KM6_2434

Krátce po představení nového SUV Corolla CROSS v České republice jsme mohli potěšit naše stávající zákazníky i nové zájemce o tuto celosvětově nejprodávanější modelovou řadu v našem autosalonu AUTO EDER. Statické představení této novinky proběhlo v přátelské atmosféře, kterou podpořil welcome drink i malé občerstvení, které bylo celý den k dispozici.

Jsme rádi, že byla oceněna mimořádná praktičnost a design SUV v tomto automobilovém segmentu. Nová Corolla Cross rozšiřuje paletu karosářských variant a doplňuje modelovou nabídku SUV značky Toyota.

Efektní a robustní stylistické ztvárnění, jedinečná kombinace světlometů a zadních skupinových svítidel sladěných s přední maskou v podobě dvojitého lichoběžníku, vymodelované blatníky s vytaženými lemy a zkosenou kabinou bylo přijato velmi kladně. Stejně tak i interiér, který nabízí vynikající výhled i velkorysou nabídku místa pro hlavu i nohy v obou řadách sedadel.

Těšíme se na dodávky prvních vozů na podzim tohoto roku i na spokojené zákazníky, kterým bude toto praktické a prostorné SUV dělat radost a bude jim pomáhat zvládat každodenní výzvy života.

Děkujeme za vaši účast.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Poslední listopadový víkend 2021 se nesl v duchu Toyoty Yaris Cross a výhodných akčních nabídek našich vozů!
29. 11. 2021

V sobotu i neděli byla možnost pořídit si nový Yaris Cross s vyspělým hybridním pohonem a možností 4x4, a to za letošní ceny.

Národní premiéra zcela nového modelu Lexus RX, Chateau Mcely
9. 3. 2023

Při příležitosti národní premiéry zcela nového modelu Lexus RX jsme se setkali s příznivci značky Lexus  …

Toyota Hilux 2.4D 4x4 – rozšíření vozového parku Městské policie Skuteč
13. 3. 2023

Za velkou výhodu považovali možnost realizace speciálních úprav naším autorizovaným servisem Toyota AutoEder Karlovy Vary a dodání uvedeného…