Přeskočit na obsah

Nová Toyota Corolla CROSS se setkala s velkým zájmem

26. 5. 2022

013_OK_220526_KM6_2434

Krátce po představení nového SUV Corolla CROSS v České republice jsme mohli potěšit naše stávající zákazníky i nové zájemce o tuto celosvětově nejprodávanější modelovou řadu v našem autosalonu AUTO EDER. Statické představení této novinky proběhlo v přátelské atmosféře, kterou podpořil welcome drink i malé občerstvení, které bylo celý den k dispozici.

Jsme rádi, že byla oceněna mimořádná praktičnost a design SUV v tomto automobilovém segmentu. Nová Corolla Cross rozšiřuje paletu karosářských variant a doplňuje modelovou nabídku SUV značky Toyota.

Efektní a robustní stylistické ztvárnění, jedinečná kombinace světlometů a zadních skupinových svítidel sladěných s přední maskou v podobě dvojitého lichoběžníku, vymodelované blatníky s vytaženými lemy a zkosenou kabinou bylo přijato velmi kladně. Stejně tak i interiér, který nabízí vynikající výhled i velkorysou nabídku místa pro hlavu i nohy v obou řadách sedadel.

Těšíme se na dodávky prvních vozů na podzim tohoto roku i na spokojené zákazníky, kterým bude toto praktické a prostorné SUV dělat radost a bude jim pomáhat zvládat každodenní výzvy života.

Děkujeme za vaši účast.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Karlovarská městská policie převzala Toyota Corolla Hybrid.
14. 10. 2022

Karlovarská městská policie převzala dvě nová služební auta značky Toyota Corolla Hybrid.

Poslední listopadový víkend 2021 se nesl v duchu Toyoty Yaris Cross a výhodných akčních nabídek našich vozů!
29. 11. 2021

V sobotu i neděli byla možnost pořídit si nový Yaris Cross s vyspělým hybridním pohonem a možností 4x4, a to za letošní ceny.

Představili jsme přestavby speciálních osobních a lehkých užitkových vozidel značky Toyota z naší dílny!
24. 11. 2021

V úterý 23.11. 2021 jsme uspořádali akci k představení přestaveb vozidel značky Toyota. Pozvaní zástupci měst, krajů a IZS si měli možnost…