Přeskočit na obsah

Nová Toyota Corolla CROSS se setkala s velkým zájmem

26. 5. 2022

013_OK_220526_KM6_2434

Krátce po představení nového SUV Corolla CROSS v České republice jsme mohli potěšit naše stávající zákazníky i nové zájemce o tuto celosvětově nejprodávanější modelovou řadu v našem autosalonu AUTO EDER. Statické představení této novinky proběhlo v přátelské atmosféře, kterou podpořil welcome drink i malé občerstvení, které bylo celý den k dispozici.

Jsme rádi, že byla oceněna mimořádná praktičnost a design SUV v tomto automobilovém segmentu. Nová Corolla Cross rozšiřuje paletu karosářských variant a doplňuje modelovou nabídku SUV značky Toyota.

Efektní a robustní stylistické ztvárnění, jedinečná kombinace světlometů a zadních skupinových svítidel sladěných s přední maskou v podobě dvojitého lichoběžníku, vymodelované blatníky s vytaženými lemy a zkosenou kabinou bylo přijato velmi kladně. Stejně tak i interiér, který nabízí vynikající výhled i velkorysou nabídku místa pro hlavu i nohy v obou řadách sedadel.

Těšíme se na dodávky prvních vozů na podzim tohoto roku i na spokojené zákazníky, kterým bude toto praktické a prostorné SUV dělat radost a bude jim pomáhat zvládat každodenní výzvy života.

Děkujeme za vaši účast.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Zúčastnili jsme se mezinárodního Lexus meetingu
16. 12. 2021

Každé čtyři roky se koná evropské setkání prodejců Lexus zvané European Retailer Meeting. To poslední, online kvůli koronavirovým opatřením, se…

Předali jsme pět námi přestavěných vozů Toyota Hilux hasičům Středočeského kraje
20. 12. 2021

V pátek 17. 12. 2021 proběhlo u nás v Auto Eder předání pěti vozů Toyota Hilux. Přestavěné speciály z naší dílny budou dělat službu Hasičskému…

Auto Eder jako partner semifinálového utkání VK Karlovarsko
18. 4. 2022

V neděli 17. 4. 2022 jsme byli partnerem semifinálového utkání play off UNIQA extraligy.