Přeskočit na obsah

Karlovarská městská policie převzala Toyota Corolla Hybrid.

14. 10. 2022

AE_221014_KLN_9807-Edit

V pátek 14. října 2022 si u nás karlovarská městská policie převzala dvě nová služební auta značky Toyota Corolla Hybrid. Homologované přestavby obou vozů byly provedeny v nové, specializované provozovně Auto Eder v Jenišově.

Nová služební auta o výkonu 72 kW, objemu motoru 1,8 l vyniknou nízkou spotřebou a navíc splňují emisní normu Euro 6. Oproti dříve používaným vozům jsou ty nové vybaveny mnoha doplňky, které strážníkům zvýší komfort výkonu a přispějí i k jeho vyšší efektivitě. Nové hledáčky na vozidlech s rozsahem 360 stupňů ovládané z kabiny vozu budou jistě skvělým pomocníkem při nočních směnách. Obě vozidla jsou vybavena novým typem majáků s LED osvětlením, navíc s proměnnou intenzitou svítivosti a kamerou, která funguje v online režimu. Strážníci z operačního střediska tak mohou okamžitě reagovat na vzniklé situace.

Přejeme, aby oba vozy byly dobrými parťáky v náročném pracovním nasazení a jsme zvědaví, jak se v našem lázeňském městě osvědčí.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Poslední listopadový víkend 2021 se nesl v duchu Toyoty Yaris Cross a výhodných akčních nabídek našich vozů!
29. 11. 2021

V sobotu i neděli byla možnost pořídit si nový Yaris Cross s vyspělým hybridním pohonem a možností 4x4, a to za letošní ceny.

Zúčastnili jsme se mezinárodního Lexus meetingu
16. 12. 2021

Každé čtyři roky se koná evropské setkání prodejců Lexus zvané European Retailer Meeting. To poslední, online kvůli koronavirovým opatřením, se…

Nový Lexus RX 450h+ se ve Varech setkal s velkým ohlasem
20. 10. 2022

Již druhá, statická prezentace páté generace RX se setkala v showroomu Lexus Karlovy Vary, opět s velkým zájem.