Přeskočit na obsah

Druhý březnový týden roku 2022 patřil premiéře zcela nového modelu Lexus NX

11. 3. 2022

029_AE_220310_KN6_2348

Po dvou předpremiérách modelu NX nové generace jsme v showroomu Lexus ve dnech 10. - 11. 3. 2022 představili očekáváné prémiové SUV v celé své parádě!

Celá akce se opět nesla v duchu Omotenashi. Byla připravena ochutnávka japonských zmrzlin Mochi, japonských čajů, bohatá nabídka sushi a koutek s Origami. Ve čtvrtek 10. 3. 2022 se návštěvníci také mohli potkat s hráči našeho partnerského klubu VK Karlovarsko

Hosté si měli možnost díky testovacím jízdám v průběhu obou dnů vyzkoušet na vlastní kůži jedinečnost nových vozů NX. K dispozici jim byly dva vozy NX 350h a tři vozy NX 450h+, které byly díky svému unikátnímu zpracování a skvělým jízdním vlastnostem zlatým hřebem celé akce.

Statická prezentace čtyř vozů NX 350h svým vzhledem rozjasnila už tak moderní ráz showroomu Lexus a i návštěvníkům, kteří se s touto značkou setkali osobně poprvé naživo, ukázala, že elegance tohoto modelu může příjemně překvapit i nejnáročnější zákazníky.

Lexus NX je synonymem pro absolutní spolehlivost, maximální pohodlí a prvotřídní bezpečnost. Ohlašuje svěží designový směr v oblasti exteriéru i interiéru, novou generaci multimédií a konektivity, jakožto i vyspělé technologie pro posílení bezpečnosti a zvýšení úrovně pohodlí i praktičnosti. Nabízí zcela novou motorizaci – 4. generaci full-hybridního pohonu (NX 350h, 244 k), a rovněž první plug-in hybridní pohon značky Lexus (NX 450h+, 309 k). Obě motorizace vynikají v oblasti hospodárnosti i dynamiky.

Nezávislá evropská testovací skupina Euro NCAP dokonce udělila novému modelu Lexus NX v bezpečnostních testech nejvyšší ohodnocení pěti hvězd. Napomohl tomu zejména soubor bezpečnostních technologií a systémů na podporu řízení tohoto nového prémiového SUV střední třídy.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

V posledním listopadovém týdnu roku 2021 jsme v našem showroomu přivítali Lexus NX nové generace!
26. 11. 2021

Celá akce se nesla v duchu Omotenashi, kdy pro návštěvníky byla připravena ochutnávka japonských zmrzlin Mochi, japonských čajů a bohatá…

V Kolíně jsme předali speciálně upravené vozy Toyota z naší dílny
29. 11. 2021

Složky IZS města Kolín získaly dva vozy pro Městskou policii a jeden pro Zdravotnickou záchrannou službu Středočeského kraje.

Představili jsme přestavby speciálních osobních a lehkých užitkových vozidel značky Toyota z naší dílny!
24. 11. 2021

V úterý 23.11. 2021 jsme uspořádali akci k představení přestaveb vozidel značky Toyota. Pozvaní zástupci měst, krajů a IZS si měli možnost…