Přeskočit na obsah

Hostili jsme roadshow s nízkoemisními vozy Beyond Zero

3. 10. 2022

LW_220916_TOYOTA_ROADSHOW_AUTO_EDER_KARLOVY_VARY_CZ_LR_0081

Toyota představila své nízkoemisní technologie i v Karlových Varech na roadshow nazvané Beyond Zero. Akce se setkala s mimořádným úspěchem a mohli jsme se pochlubit dosud nejvyšší návštěvností ze všech dealerství v republice.

Roadshow má za cíl zdůraznit, že Toyota jako jedna z mála automobilových značek nabízí všechny typy alternativních pohonů, od full hybridních přes plug-in hybridní modely až po bateriové a vodíkové elektromobily.

V rámci roadshow byly k vidění Corolla Cross s nejnovějším hybridem 5. generace, RAV4 plug-in hybrid, vodíková Mirai a elektromobil Toyota bZ4X. K testovacím jízdám se vydávaly pro zájemce připravené RAV4 plug-in hybrid a hlavně vodíková Toyota Mirai.

S jednotlivými technologiemi v rámci roadshow návštěvníky podrobněji seznámily i interaktivní aplikace a na místě vše vysvětlili osobně také technologičtí experti. Principy fungování jednotlivých technologií v čele s vodíkovým pohonem přiblížili i konkrétní ukázky v podobě interaktivních mini zařízení ve speciální edukační zóně, které si užili hlavně studenti Střední odborné školy Karlovy Vary, s.r.o., kteří v rámci výuky roadshow navštívili.

Děkujeme za vaši účast a zájem.

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Flotilu VK Karlovarsko jsme rozšířili o vůz Toyota Proace Verso
20. 12. 2021

V rámci partnerství s volejbalovým extraligovým klubem VK Karlovarsko jsme v pátek 17. 12. 2021 obohatili jejich stávající flotilu…

Zúčastnili jsme se mezinárodního Lexus meetingu
16. 12. 2021

Každé čtyři roky se koná evropské setkání prodejců Lexus zvané European Retailer Meeting. To poslední, online kvůli koronavirovým opatřením, se…

Navštívili nás volejbaloví mistři ČR z VK ČEZ Karlovarsko
11. 5. 2022

Dámy a pánové, představujeme vám mistry ČR volejbalové extraligy - VK ČEZ Karlovarsko!