Přeskočit na obsah

Rádi bychom se s vámi podělili o neuvěřitelný úspěch druhého letošního Toyota Víkendu!

17. 5. 2023

TW_230513_KM6_9712-Enhanced-NR

Rádi bychom se s vámi podělili o neuvěřitelný úspěch druhého letošního Toyota Víkendu! Bylo to příjemné setkání pro všechny zájemce o automobily Toyota, které se konalo minulý víkend na našem showroomu v Karlových Varech.

Měli jsme tu čest přivítat velký počet nadšených návštěvníků. Bylo nám ctí vidět tolik lidí, kteří sdílejí naši vášeň pro Toyoty a automobilovou technologii. Váš zájem nás skutečně potěšil!

Nabídli jsme úžasné akční nabídky na celou řadu vozů Toyota, které si naši návštěvníci nemohli nechat ujít. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti a pomoci vám při výběru toho pravého vozidla.

Jeden z klíčových pilířů našeho úspěchu je náš tým profesionálních prodejců. Jejich odbornost, ochota a vstřícnost jsou pro nás neocenitelné. Jsme hrdí na jejich práci a rádi vidíme, že naši návštěvníci si jejich přístupu skutečně váží.

Každý z vás byl srdečně přivítán naším týmem a welcome drinkem. Náš skvělý partner “V Café” se také postaral o vynikající občerstvení, kávu a výborný štrůdl. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás na prvním místě!

Jednou z nezapomenutelných zkušeností, kterou nabídl Toyota Víkend, byly testovací jízdy. Měli jste příležitost se nejen seznámit s našimi vozidly, ale také si je vyzkoušet na vlastní kůži. Vaše nadšení a zájem o testovací jízdy bylo pro nás povzbuzující!

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili druhého letošního Toyota Víkendu. Vaše přítomnost a podpora jsou pro nás nesmírně důležité. Jsme rádi, že jsme mohli strávit tento skvělý víkend společně a že jsme vám mohli přinést radost a zážitky spojené s našimi vozidly.

Pamatujte, že jsme tu pro vás po celý rok, abychom vám pomohli najít ten správný vůz, který splní vaše automobilové sny. Máte-li nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte se na nás obrátit.

Ještě jednou děkujeme za vaši účast a přejeme vám bezpečnou jízdu!

Sdílet článek


Mohlo by vás zajímat

Zúčastnili jsme se mezinárodního Lexus meetingu
16. 12. 2021

Každé čtyři roky se koná evropské setkání prodejců Lexus zvané European Retailer Meeting. To poslední, online kvůli koronavirovým opatřením, se…

Auto Eder jako partner semifinálového utkání VK Karlovarsko
18. 4. 2022

V neděli 17. 4. 2022 jsme byli partnerem semifinálového utkání play off UNIQA extraligy. 

Národní premiéra zcela nového modelu Lexus RX, Chateau Mcely
9. 3. 2023

Při příležitosti národní premiéry zcela nového modelu Lexus RX jsme se setkali s příznivci značky Lexus  …