Přeskočit na obsah

AE_210504_KLM_6745

Auto Eder je držitelem prestižního ocenění TOYOTA ICHIBAN 2021 pro NEJLEPŠÍHO PRODEJCE v ČR

Toyota v soutěži Ichiban 2021 oceňuje své nejlepší evropské prodejce v oblasti zákaznických služeb. O cenu se každoročně utká přes 2500 evropských prodejců Toyota, kteří jsou hodnoceni na základě toho, jak prokázali přístup ‚zákazník na prvním místě‘. Za Českou republiku získal pro letošní rok prvenství autorizovaný partner Auto Eder z Karlových Varů. Pro Auto Eder jde již o druhé ocenění.

„Těchto 44 prodejců Toyota představuje naše ‚Nejlepší prodejce ve městě‘ daného roku a získává cenu za mimořádnou snahu o dosažení skvělých výsledků. I přes náročné podmínky důsledně podporovali naše zákazníky a poskytovali mimořádné služby. Dokázali se rychle přizpůsobit a inovovat způsob práce i interakce se zákazníky ve fyzickém i virtuálním prostředí,“ uvedl Didier Gambart, viceprezident pro prodej, marketing a zákaznické zkušenosti ze společnosti TME.

„Loňský rok byl pro všechny naše partnery náročný a jsem jim obrovsky vděčný za mimořádné úsilí a schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám. Udrželi kvalitu zákaznických služeb na vysoké úrovni i přesto, že velkou část roku nemohli otevřít své showroomy. Gratuluji vítězům Auto Eder a těším se, že další měsíce nás posunou opět o krok dál,“ dodal Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

Letošní slavnostní předávání cen Ichiban proběhlo virtuálně 10. června 2021 za účasti 44 nejlepších prodejců Toyota ve spojení s evropskou centrálou TME v Bruselu.

Osobní předání ceny Ichiban 2021 zástupci Toyota ČR společnosti Auto Eder proběhlo souběžně dne 10. 6. 2021 v Hotelu Imperial v Karlových Varech (viz fotogalerie).