#

O společnosti

Autorizovaný partner značek Toyota a Volvo, manipulační a skladové techniky Toyota a BT, společnost AUTO EDER s.r.o. působí na trhu od roku 2009, avšak Jan Eder a část jeho týmu má se značkou Toyota více než 20-ti leté zkušenosti z jiných dealerství.

 

V dubnu 2013 společnost Auto Eder s.r.o. otevřela nové prodejní a servisní prostory v Chebské ulici v Karlových Varech na pozemku o rozloze 10.000 m². Zákazníci značky Toyota z tohoto regionu tak mohou využívat zcela nové prostory splňující nejvyšší úroveň prodejních a servisních standardů japonské automobilky. V naší rodinné firmě si zakládáme na individuálním přístupu ke všem zákazníkům. Vždy se snažíme, aby čas, který stráví na našem autosalonu, či na servisu byl co nejpříjemnější. Součástí nového showroomu je také zóna pro čekající zákazníky na servis, kteří se zde mohou připojit zdarma k internetu, nabídnout si občerstvení a také si přečíst denní tisk.

Špičkově je vybaven také aktivní příjem na servis, jehož součástí je mimo jiné kompletní diagnostika podvozku, test vůlí, brzd a tlumičů, měření emisí i rychlo-měření geometrie (Quick Check) trvající odborně proškolenému personálu pouhou 1 minutu. Prostorný autoservis disponuje devíti zvedáky a 10 servisními místy. Součástí provozovny je také úschovna pneumatik, myčka kol a karosárna. Mytí vozů je prováděno výhradně ručně. Samozřejmostí je rovněž moderní sklad materiálu, který disponuje téměř u většiny náhradních dílů Toyota a Volvo jejich dodávkou do 24 hodin.

V roce 2016 naše společnost prodala více než 300 nových a 150 ojetých automobilů. Zároveň jsme v tomto roce přestavěli a dodali více než 10 speciálně upravených vozidel pro složky Integrovaného záchranného systému (IZS). V současné době u nás pracuje 30 zaměstnanců.

V posledních 3 letech rostou naše prodeje o 10-20 % ročně, stejně tak i finanční ukazatele.

Pro rok 2017 plánujeme prodat více než 500 vozidel a tržbami dosáhnout na 250.000.000 Kč. Dále v tomto roce plánujeme pokořit hranici 30 speciálně přestavených a upravených vozidel pro IZS a zdvojnásobit prodej zboží vybavení pro tyto složky, organizace a obce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Váš tým Auto Eder

Objednejte se na Toyota Servis

#
Více informací

Objednejte se na Volvo servis

#
Více informací

Nabídka ojetých vozidel

#
Více informací

Přestavby
a úpravy vozidel

#
Více informací