Automechanik

Místo pracoviště:
Karlovy Vary, Chebská 392

Náplň práce:

  • oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo
  • dodržování technologie pracovních postupů
  • péče o servisní nářadí a provozní zařízení
  • údržba servisu
  • pracovní doba: směnný provoz vč. soboty

Požadujeme:

  • vyučení v oboru automechanik – podmínkou, ŘP skupiny B
  • praxe v autorizovaném servisu osobních vozidel výhodou
  • dobrá znalost oboru osobních vozidel
  • velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou
  • samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravu
  • pracovní oděvy
  • stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
  • firemní benefity – spoření, příspěvek na stravu, 13. a 14. plat
  • náborový příspěvek

Kontakt:
Auto Eder s.r.o., Chebská 392/116b, 360 01 Karlovy Vary
e-mail: zamestnani@autoeder.cz
Nástup ihned.

Objednejte se na Toyota Servis

Více informací

Objednejte se na Volvo servis

Nabídka ojetých vozidel

Přestavby
a úpravy vozidel